^ Do góry

O Nas

Firma POLIMER  jest firmą rodzinną powstałą w 1989 roku, jej założycielami są Czesława i Tadeusz Garncarz. Początki oparte były na produkcji termometrów do centralnego ogrzewania oraz przetwórstwie tworzyw sztucznych. W 1992 roku rozwinęliśmy działalność handlową w branży instalacyjno - sanitarnej na terenie całego kraju, zdobywając klientów, z którymi współpracujemy do dnia dzisiejszego.
Dynamiczny rozwój skłonił nas do otwarcia hurtowni  z materiałami instalacyjno-sanitarnymi pod nazwą "POLIMER II" której właścicielami od 1996 r. są Anita i Roman Garncarz. Firma "POLIMER II" skupiła się na handlu hurtowym i detalicznym artykułami instalacyjnymi i wyposażeniem łazienek. W 2001 roku uruchomiliśmy nowy punkt sprzedaży o powierzchni 400m2 co pozwoliło nam na zwiększenie naszej oferty handlowej. Nawiązaliśmy kontakt z wieloma firmami wykonawczymi dzięki czemu oferujemy naszym klientom nie tylko zakup towarów ale i ich montaż. W roku 2006 z okazji 10-lecia Firmy "POLIMER II" powiększyliśmy nasza ofertę o płytki ceramiczne, został uruchomiony nowy salon gdzie w 30 boksach proponujemy klientom gotowe aranżacje łazienek. Obecna powierzchnia handlowa to 1500m2.

 

Od stycznia 2007 istnieje dział elektryczno-metalowy, dział oświetleniowy natomiast salon łazienkowy został powiększony o 250 m2

 

W chwili obecnej firma POLIMER posiada w swojej ofercie asortyment 20000 pozycji. Posiadamy biuro projektowe, które wykonuje aranżacje łazienkowe dla naszych Klientów.